72PR100KLF
Číslo produktu DigiKey
987-1141-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
72PR100KLF
Popis
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
72PR100KLF Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
TT Electronics/BI
Počet závitů
1.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor
100 kOhms
Provedení koncovky
PC vývody
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 0,375" x 0,375" čelo (9,53mm x 9,53mm)
Tolerance
±10%