RR71A471MDN1
Číslo produktu DigiKey
493-3713-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RR71A471MDN1
Popis
CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V TH
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 µF 10 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Plechovka 7mOhm 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RR71A471MDN1 Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Výrobce
Nichicon
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Aplikace
Univerzální
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
610 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
6.1 A @ 100 kHz
Typ
Polymer
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
470 µF
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,551" (14,00mm)
Jmenovité napětí
10 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
7mOhm