PLF1A471MDO1
Číslo produktu DigiKey
493-3017-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PLF1A471MDO1
Popis
CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 µF 10 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Plechovka 7mOhm 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PLF1A471MDO1 Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Výrobce
Nichicon
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Hromadné balení
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
5.7 A @ 100 kHz
Typ
Polymer
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
470 µF
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Jmenovité napětí
10 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
7mOhm