APSA100ELL471MJB5S
Číslo produktu DigiKey
565-3050-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APSA100ELL471MJB5S
Popis
CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 µF 10 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Plechovka 8mOhm 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
APSA100ELL471MJB5S Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
5.65 A @ 100 kHz
Stav součásti
Zastaralé
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
470 µF
Výška při usazení (max)
0,453" (11,50mm)
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
10 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
8mOhm