PCR1H820MCL6GS
Číslo produktu DigiKey
493-13770-2-ND - Páska a cívka (TR)
493-13770-1-ND - Řezaná páska (CT)
493-13770-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PCR1H820MCL6GS
Popis
CAP ALUM POLY 82UF 20% 50V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
82 µF 50 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 26mOhm 4000h při 125°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PCR1H820MCL6GS Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
4000h při 125°C
Výrobce
Nichicon
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.9 A @ 100 kHz
Typ
Polymer
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
82 µF
Výška při usazení (max)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
26mOhm