PCR1H121MCL2GS
Číslo produktu DigiKey
493-13772-2-ND - Páska a cívka (TR)
493-13772-1-ND - Řezaná páska (CT)
493-13772-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PCR1H121MCL2GS
Popis
CAP ALUM POLY 120UF 20% 50V SMD
Podrobný popis
120 µF 50 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 25mOhm 4000h při 125°C
Modely EDA/CAD
PCR1H121MCL2GS Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
4000h při 125°C
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.9 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
120 µF
Výška při usazení (max)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Jmenovité napětí
50 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
25mOhm