PCR1J390MCL1GS
Číslo produktu DigiKey
493-13779-2-ND - Páska a cívka (TR)
493-13779-1-ND - Řezaná páska (CT)
493-13779-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PCR1J390MCL1GS
Popis
CAP ALUM POLY 39UF 20% 63V SMD
Podrobný popis
39 µF 63 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 28mOhm 4000h při 125°C
Modely EDA/CAD
PCR1J390MCL1GS Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
4000h při 125°C
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.7 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
39 µF
Výška při usazení (max)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Jmenovité napětí
63 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
28mOhm