PSMN2R0-100SSFJ
Číslo produktu DigiKey
1727-PSMN2R0-100SSFJTR-ND - Páska a cívka (TR)
1727-PSMN2R0-100SSFJCT-ND - Řezaná páska (CT)
1727-PSMN2R0-100SSFJDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PSMN2R0-100SSFJ
Popis
NEXTPOWER 80/100V MOSFETS
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 267A (Tc) 341W (Tc) Montáž na povrch LFPAK88 (SOT1235)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
242 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
16140 pF @ 50 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
341W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
LFPAK88 (SOT1235)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
7V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
2,07mOhm při 25A, 10V