PSMN1R9-80SSEJ
Číslo produktu DigiKey
1727-PSMN1R9-80SSEJTR-ND - Páska a cívka (TR)
1727-PSMN1R9-80SSEJCT-ND - Řezaná páska (CT)
1727-PSMN1R9-80SSEJDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PSMN1R9-80SSEJ
Popis
APPLICATION SPECIFIC POWER MOSFE
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 80 V 286A (Tc) 340W (Tc) Montáž na povrch LFPAK88 (SOT1235)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PSMN1R9-80SSEJ Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
232 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
17140 pF @ 40 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
340W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
80 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
LFPAK88 (SOT1235)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,9mOhm při 25A, 10V