PSMN075-100MSEX není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Katalogový list
N-kanál 100 V 18A (Tj) 65W (Tc) Montáž na povrch LFPAK33
8-LFPAK33
PSMN075-100MSEX
Číslo produktu DigiKey
1727-1085-2-ND - Páska a cívka (TR)
1727-1085-1-ND - Řezaná páska (CT)
1727-1085-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PSMN075-100MSEX
Popis
MOSFET N-CH 100V 18A LFPAK33
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
PSMN075-100MSEX Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
16.4 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
773 pF @ 50 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
65W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C