DMTH10H071LFDFW-7 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Katalogový list
N-kanál 100 V 4,6A (Ta) 1,8W (Ta) Montáž na povrch, Smáčitelný bok U-DFN2020-6 (SWP) (typ UXG)
DMTH10H071LFDFW-7
Číslo produktu DigiKey
31-DMTH10H071LFDFW-7TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMTH10H071LFDFW-7
Popis
IC
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
6.4 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
296 pF @ 50 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
1,8W (Ta)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, Smáčitelný bok
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
U-DFN2020-6 (SWP) (typ UXG)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
68mOhm při 4A, 10V