NHD-2.8R-CSXP-BREAKOUT
Číslo produktu DigiKey
757-NHD-2.8R-CSXP-BREAKOUT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NHD-2.8R-CSXP-BREAKOUT
Popis
2.8 IPS TFT W/RTP ARDUINO BREAKO
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) Paralelní, SPI 2,8" (71,12mm) 320 x 240 (QVGA)
Modely EDA/CAD
NHD-2.8R-CSXP-BREAKOUT Modely
Kategorie
Sledovací plocha
44,80mm Š x 59,20mm V
Balení
Hromadné balení
Počet obrazových bodů
320 x 240 (QVGA)
Rozhraní
Paralelní, SPI
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Dotyková obrazovka
Odporový
Barva pozadí
Černá
Úhlopříčka obrazovky
2,8" (71,12mm)