NHD-2.4-CSXP-BREAKOUT
Číslo produktu DigiKey
757-NHD-2.4-CSXP-BREAKOUT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NHD-2.4-CSXP-BREAKOUT
Popis
2.4 IPS TFT ARDUINO BREAKOUT MOD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Nedotykový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) Paralelní, SPI 2,4" (60,96mm) 320 x 240 (QVGA)
Modely EDA/CAD
NHD-2.4-CSXP-BREAKOUT Modely
Kategorie
Sledovací plocha
42,80mm Š x 59,91mm V
Výrobce
Newhaven Display Intl
Podsvětlení
LED – bílá
Balení
Hromadné balení
Počet obrazových bodů
320 x 240 (QVGA)
Stav součásti
Aktivní
Rozhraní
Paralelní, SPI
Typ displeje
TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině)
Typ řídicí jednotky
ST7789VI
Režim zobrazení
Transmisivní
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Dotyková obrazovka
Nedotykový
Barva pozadí
Černá
Úhlopříčka obrazovky
2,4" (60,96mm)