NHD-2.8-240320AF-CSXP-FT
Číslo produktu DigiKey
NHD-2.8-240320AF-CSXP-FT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NHD-2.8-240320AF-CSXP-FT
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) Paralelní, 8bitový/16bitový (RGB) 2,8" (71,12mm) 240 x 320
Modely EDA/CAD
NHD-2.8-240320AF-CSXP-FT Modely
Kategorie
Sledovací plocha
57,60mm Š x 43,20mm V
Balení
Nosič
Počet obrazových bodů
240 x 320
Rozhraní
Paralelní, 8bitový/16bitový (RGB)
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Dotyková obrazovka
Odporový
Základní číslo produktu
Úhlopříčka obrazovky
2,8" (71,12mm)