NHD-2.8-240320AF-CSXP-F
Číslo produktu DigiKey
NHD-2.8-240320AF-CSXP-F-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NHD-2.8-240320AF-CSXP-F
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) Paralelní, 8bitový/16bitový (RGB) 2,8" (71,12mm) 240 x 320
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NHD-2.8-240320AF-CSXP-F Modely
Kategorie
Sledovací plocha
57,60mm Š x 43,20mm V
Výrobce
Newhaven Display Intl
Podsvětlení
LED – bílá
Balení
Nosič
Počet obrazových bodů
240 x 320
Stav součásti
Aktivní
Rozhraní
Paralelní, 8bitový/16bitový (RGB)
Typ displeje
TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině)
Typ řídicí jednotky
ST7789Vi
Režim zobrazení
Transmisivní
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Úhlopříčka obrazovky
2,8" (71,12mm)