DT028ATFT
DT028ATFT
Číslo produktu DigiKey
1756-1005-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DT028ATFT
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný Paralelní 2,8" (71,12mm) 240 x 320
Kategorie
Sledovací plocha
43,20mm Š x 57,60mm V
Výrobce
Displaytech
Podsvětlení
LED
Balení
Hromadné balení
Počet obrazových bodů
240 x 320
Stav součásti
Aktivní
Rozhraní
Paralelní
Typ displeje
TFT - barevný
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Režim zobrazení
Transmisivní
Základní číslo produktu
Úhlopříčka obrazovky
2,8" (71,12mm)