DT028BTFT
Číslo produktu DigiKey
1756-1052-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DT028BTFT
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný Paralelní, 16bitový (RGB) 2,8" (71,12mm) 320 x 240 (QVGA)
Kategorie
Sledovací plocha
43,20mm Š x 57,60mm V
Podsvětlení
LED
Balení
Hromadné balení
Počet obrazových bodů
320 x 240 (QVGA)
Rozhraní
Paralelní, 16bitový (RGB)
Typ displeje
TFT - barevný
Transmisivní
Základní číslo produktu
Úhlopříčka obrazovky
2,8" (71,12mm)