NFM21PC225B0J3D
Číslo produktu DigiKey
490-6982-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-6982-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-6982-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFM21PC225B0J3D
Popis
CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 6.3V 0805
Podrobný popis
2.2 µF Průchodkový kondenzátor 6,3V 4 A 20mOhm 0805 (2012 metrický), 3 PC podložek
Modely EDA/CAD
NFM21PC225B0J3D Modely
Kategorie
Proud
4 A
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
20mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Kapacita
2.2 µF
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Tolerance
±20%
Základní číslo produktu
Jmenovité napětí
6,3V