NFM18CC223R1C3D
Číslo produktu DigiKey
490-6966-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-6966-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-6966-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFM18CC223R1C3D
Popis
CAP FEEDTHRU 0.022UF 16V 0603
Podrobný popis
0.022 µF Průchodkový kondenzátor 16V 1 A 50mOhm 0603 (1608 metrický), 3 PC podložek
Modely EDA/CAD
NFM18CC223R1C3D Modely
Kategorie
Proud
1 A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
50mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Kapacita
0.022 µF
Výška (max)
0,028" (0,70mm)
Tolerance
±20%
Základní číslo produktu
Jmenovité napětí
16V