NFM18CC101R1C3D
Číslo produktu DigiKey
490-6961-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-6961-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-6961-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFM18CC101R1C3D
Popis
CAP FEEDTHRU 100PF 20% 16V 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 pF Průchodkový kondenzátor 16V 500 mA 300mOhm 0603 (1608 metrický), 3 PC podložek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NFM18CC101R1C3D Modely
Kategorie
Proud
500 mA
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
300mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0603 (1608 metrický), 3 PC podložek
Typ
Průchodkový
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Kapacita
100 pF
Výška (max)
0,028" (0,70mm)
Tolerance
±20%
Základní číslo produktu
Jmenovité napětí
16V