BLM15GG471SN1D
Číslo produktu DigiKey
490-5198-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-5198-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-5198-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM15GG471SN1D
Popis
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 Ohms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 200mA 1,3Ohm
Modely EDA/CAD
BLM15GG471SN1D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,3Ohm
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,022" Š (1,00mm x 0,55mm)
Impedance při kmitočtu
470 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
200mA