DLP11SN331HL2L je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Panasonic Industry
Skladem : 24 879
Katalogový list
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 330 Ohms @ 100 MHz 80mA DCR 6,13Ohm
DLP11SN331HL2L
Číslo produktu DigiKey
490-5149-2-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLP11SN331HL2L
Popis
CMC 80MA 2LN 330 OHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
DLP11SN331HL2L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
6,13Ohm
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Zastaralé
Velikost / rozměry
0,049" D x 0,039" Š (1,25mm x 1,00mm)
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,036" (0,92mm)
Počet vedení
2
Pouzdro
0504 (1210 metrický), 4 přívodů
Impedance při kmitočtu
330 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
80mA