EXC-24CE331U
Číslo produktu DigiKey
10-EXC-24CE331UTR-ND - Páska a cívka (TR)
10-EXC-24CE331UCT-ND - Řezaná páska (CT)
10-EXC-24CE331UDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EXC-24CE331U
Popis
CMC 100MA 2LN 330 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 330 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 6,2Ohm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
100mA
Výrobce
Panasonic Industry
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
6,2Ohm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,049" D x 0,039" Š (1,25mm x 1,00mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,024" (0,60mm)
Impedance při kmitočtu
330 Ohms @ 100 MHz