DLW44SM242SK2L
Číslo produktu DigiKey
490-DLW44SM242SK2LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-DLW44SM242SK2LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-DLW44SM242SK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLW44SM242SK2L
Popis
CMC 1.4A 2LN 2.4 KOHM SMD
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 2.4 kOhms @ 100 MHz 1,4A DCR 105mOhm
Modely EDA/CAD
DLW44SM242SK2L Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
105mOhm
Stejnosměrné jmenovité napětí
60V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Velikost / rozměry
0,157" D x 0,157" Š (4,00mm x 4,00mm)
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,059" (1,50mm)
Impedance při kmitočtu
2.4 kOhms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
1,4A