MP28200GG-Z
Číslo produktu DigiKey
1589-1622-2-ND - Páska a cívka (TR)
1589-1622-1-ND - Řezaná páska (CT)
1589-1622-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MP28200GG-Z
Popis
IC REG BUCK ADJ 200MA 12QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
36 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,8V 1 Výstup 200mA 12-VFQFN
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MP28200GG-Z Modely
Kategorie
Napětí - výstup (min/fixní)
Mfr
Napětí - výstup (max)
3,3V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
1,5MHz
Funkce
Snižovací
Synchronní usměrňovač
Ano
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
Počet výstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
12-QFN (2x2)
Napětí - vstup (min)
2V
Základní číslo produktu
Napětí - vstup (max)
5,5V