MPL-AL6060-8R2
Číslo produktu DigiKey
1589-MPL-AL6060-8R2TR-ND - Páska a cívka (TR)
1589-MPL-AL6060-8R2CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPL-AL6060-8R2
Popis
FIXED IND 8.2UH 8A 19 MOHM SMD
Podrobný popis
8.2 µH Nestíněný Lisovaný Vodič 8 A 19mOhm 2-SMD
Kategorie
Stínění
Nestíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
19mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Pouzdro
2-SMD
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,260" D x 0,252" Š (6,60mm x 6,40mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,236" (6,00mm)
Saturační proud (Isat)
7A