MPL-AL5050-8R2
Číslo produktu DigiKey
1589-MPL-AL5050-8R2TR-ND - Páska a cívka (TR)
1589-MPL-AL5050-8R2CT-ND - Řezaná páska (CT)
1589-MPL-AL5050-8R2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPL-AL5050-8R2
Popis
FIXED IND 8.2UH 5.8A 28 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8.2 µH Nestíněný Lisovaný Vodič 5.8 A 28mOhm 2-SMD
Kategorie
Stínění
Nestíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
28mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Lisovaný
Pouzdro
2-SMD
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,217" D x 0,209" Š (5,50mm x 5,30mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)
Saturační proud (Isat)
7,2A