0500798000-12-R6-D
Číslo produktu DigiKey
0500798000-12-R6-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0500798000-12-R6-D
Popis
12" PRE-CRIMP 1853 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 26AWG Přívod propojky Zásuvka/zásuvka Cín 12,0" (304,8mm)
Barva
Červená
Délka
12,0" (304,8mm)
Další zdroje
Skladem: 558
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Skladem: 1163
12" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Skladem: 79
12" PRE-CRIMP 1853 BROWN
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP 1853 GREEN
12" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Skladem: 938
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP 1853 RED
Skladem: 290
3" PRE-CRIMP 1853 RED
Skladem: 36
4" PRE-CRIMP 1853 RED
Skladem: 918
5" PRE-CRIMP 1853 RED
6" PRE-CRIMP 1853 RED