0500798000-05-R6-D
Číslo produktu DigiKey
0500798000-05-R6-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0500798000-05-R6-D
Popis
5" PRE-CRIMP 1853 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 26AWG Přívod propojky Zásuvka/zásuvka Cín 5,00" (127,00mm)
Kategorie
Velikost vodiče
26AWG
Výrobce
Molex
Povrch kontaktu
Cín
Řada
Barva
Červená
Balení
Hromadné balení
Tloušťka povrchu kontaktu
35,4µin (0,90µm)
Stav součásti
Aktivní
Počet řad
1
Kontaktové zakončení
Zásuvka/zásuvka
Počet vodičů
1
Délka
5,00" (127,00mm)
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 1 671
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní barva
5" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Skladem: 1630
5" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Skladem: 819
5" PRE-CRIMP 1853 BROWN
5" PRE-CRIMP 1853 GREEN
Skladem: 170
5" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP 1853 RED
Skladem: 290
3" PRE-CRIMP 1853 RED
Skladem: 36
4" PRE-CRIMP 1853 RED
Skladem: 918
6" PRE-CRIMP 1853 RED
Skladem: 799
8" PRE-CRIMP 1853 RED