0500798000-08-R6-D
Číslo produktu DigiKey
0500798000-08-R6-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0500798000-08-R6-D
Popis
8" PRE-CRIMP 1853 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 26AWG Přívod propojky Zásuvka/zásuvka Cín 8,00" (203,20mm)
Barva
Červená
Délka
8,00" (203,20mm)
Další zdroje
Skladem: 838
Alternativní barva
8" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Skladem: 690
8" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Skladem: 50
8" PRE-CRIMP 1853 BROWN
Skladem: 0
8" PRE-CRIMP 1853 GREEN
Skladem: 0
8" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP 1853 RED
Skladem: 290
3" PRE-CRIMP 1853 RED
Skladem: 36
4" PRE-CRIMP 1853 RED
Skladem: 918
5" PRE-CRIMP 1853 RED
6" PRE-CRIMP 1853 RED