0500798000-12-B6-D
Číslo produktu DigiKey
0500798000-12-B6-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0500798000-12-B6-D
Popis
12" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Černá 26AWG Přívod propojky Zásuvka/zásuvka Cín 12,0" (304,8mm)
Barva
Černá
Délka
12,0" (304,8mm)
Další zdroje
Skladem: 1 163
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Skladem: 79
12" PRE-CRIMP 1853 BROWN
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP 1853 GREEN
12" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Skladem: 938
12" PRE-CRIMP 1853 RED
Skladem: 558
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Skladem: 286
3" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Skladem: 650
4" PRE-CRIMP 1853 BLACK
5" PRE-CRIMP 1853 BLACK
6" PRE-CRIMP 1853 BLACK