0430310001-12-R2
Číslo produktu DigiKey
0430310001-12-R2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0430310001-12-R2
Popis
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 22AWG Přívod propojky Kolík na kabel (kruhový) Cín 12,0" (304,8mm)
Kategorie
Velikost vodiče
22AWG
Barva
Červená
Délka
12,0" (304,8mm)
Další zdroje
Skladem: 170
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Skladem: 156
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Skladem: 50
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2016R RED
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Skladem: 520
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED