0430310001-12-N2
Číslo produktu DigiKey
0430310001-12-N2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0430310001-12-N2
Popis
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Hnědý 22AWG Přívod propojky Kolík na kabel (kruhový) Cín 12,0" (304,8mm)
Kategorie
Velikost vodiče
22AWG
Barva
Hnědý
Délka
12,0" (304,8mm)
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Skladem: 156
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Skladem: 50
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Skladem: 170
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2016N BROWN
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
4" PRE-CRIMP A2016N BROWN
5" PRE-CRIMP A2016N BROWN
6" PRE-CRIMP A2016N BROWN