0430310001-12-A2
Číslo produktu DigiKey
0430310001-12-A2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0430310001-12-A2
Popis
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Oranžová 22AWG Přívod propojky Kolík na kabel (kruhový) Cín 12,0" (304,8mm)
Kategorie
Velikost vodiče
22AWG
Výrobce
Molex
Povrch kontaktu
Cín
Řada
Barva
Oranžová
Balení
Hromadné balení
Tloušťka povrchu kontaktu
40,0µin (1,02µm)
Stav součásti
Aktivní
Počet řad
1
Kontaktové zakončení
Kolík na kabel (kruhový)
Počet vodičů
1
Délka
12,0" (304,8mm)
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Skladem: 156
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Skladem: 50
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Skladem: 170
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2016A ORANGE