0039000219-12-R2
Číslo produktu DigiKey
0039000219-12-R2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0039000219-12-R2
Popis
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 22AWG Přívod propojky Kolík na kabel (kruhový) Zlatá 12,0" (304,8mm)
Barva
Červená
Délka
12,0" (304,8mm)
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2016 RED
3" PRE-CRIMP A2016 RED
4" PRE-CRIMP A2016 RED
5" PRE-CRIMP A2016 RED
6" PRE-CRIMP A2016 RED