0039000219-12-B2
Číslo produktu DigiKey
0039000219-12-B2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0039000219-12-B2
Popis
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Černá 22AWG Přívod propojky Kolík na kabel (kruhový) Zlatá 12,0" (304,8mm)
Barva
Černá
Délka
12,0" (304,8mm)
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2016 BLACK
3" PRE-CRIMP A2016 BLACK
4" PRE-CRIMP A2016 BLACK
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
6" PRE-CRIMP A2016 BLACK