0039000219-12-L2
Číslo produktu DigiKey
0039000219-12-L2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0039000219-12-L2
Popis
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modrá 22AWG Přívod propojky Kolík na kabel (kruhový) Zlatá 12,0" (304,8mm)
Barva
Modrá
Délka
12,0" (304,8mm)
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2016 BLUE
3" PRE-CRIMP A2016 BLUE
4" PRE-CRIMP A2016 BLUE
5" PRE-CRIMP A2016 BLUE
6" PRE-CRIMP A2016 BLUE