0002062101-12-G9
Číslo produktu DigiKey
0002062101-12-G9-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0002062101-12-G9
Popis
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zelená 18AWG Přívod propojky Kolík na kabel (kruhový) Cín 12,0" (304,8mm)
Barva
Zelená
Kontaktové zakončení
Kolík na kabel (kruhový)
Délka
12,0" (304,8mm)
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
Skladem: 20
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2103 RED
Skladem: 20
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2103 GREEN
3" PRE-CRIMP A2103 GREEN
4" PRE-CRIMP A2103 GREEN
5" PRE-CRIMP A2103 GREEN
6" PRE-CRIMP A2103 GREEN