0002062101-12-A9
Číslo produktu DigiKey
0002062101-12-A9-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0002062101-12-A9
Popis
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Oranžová 18AWG Přívod propojky Kolík na kabel (kruhový) Cín 12,0" (304,8mm)
Barva
Oranžová
Kontaktové zakončení
Kolík na kabel (kruhový)
Délka
12,0" (304,8mm)
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
Skladem: 20
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 RED
Skladem: 20
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2103 ORANGE