0002062101-12-B9
Číslo produktu DigiKey
0002062101-12-B9-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0002062101-12-B9
Popis
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Černá 18AWG Přívod propojky Kolík na kabel (kruhový) Cín 12,0" (304,8mm)
Barva
Černá
Kontaktové zakončení
Kolík na kabel (kruhový)
Délka
12,0" (304,8mm)
Další zdroje
Skladem: 20
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2103 RED
Skladem: 20
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2103 BLACK
3" PRE-CRIMP A2103 BLACK
4" PRE-CRIMP A2103 BLACK
5" PRE-CRIMP A2103 BLACK
6" PRE-CRIMP A2103 BLACK