0002061101-12-R0-D
Číslo produktu DigiKey
0002061101-12-R0-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0002061101-12-R0-D
Popis
12" PRE-CRIMP A2102 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 20AWG Přívod propojky Zásuvka/zásuvka Cín 12,0" (304,8mm)
Kategorie
Velikost vodiče
20AWG
Výrobce
Molex
Povrch kontaktu
Cín
Řada
Barva
Červená
Balení
Hromadné balení
Tloušťka povrchu kontaktu
20,0µin (0,51µm)
Stav součásti
Aktivní
Počet řad
1
Kontaktové zakončení
Zásuvka/zásuvka
Počet vodičů
1
Délka
12,0" (304,8mm)
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2102 BLACK
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2102 BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2102 GREEN
12" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2102 SLATE
Alternativní délka
8" PRE-CRIMP A2102 RED
2" PRE-CRIMP A2102 RED
10" PRE-CRIMP A2102 RED
3" PRE-CRIMP A2102 RED
11" PRE-CRIMP A2102 RED