0002061101-11-R0-D
Číslo produktu DigiKey
0002061101-11-R0-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0002061101-11-R0-D
Popis
11" PRE-CRIMP A2102 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 20AWG Přívod propojky Zásuvka/zásuvka Cín 11,0" (279,4mm)
Kategorie
Velikost vodiče
20AWG
Barva
Červená
Kontaktové zakončení
Zásuvka/zásuvka
Délka
11,0" (279,4mm)
Alternativní barva
11" PRE-CRIMP A2102 BLACK
Skladem: 0
11" PRE-CRIMP A2102 BLUE
Skladem: 0
11" PRE-CRIMP A2102 GREEN
11" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2102 SLATE
Alternativní délka
8" PRE-CRIMP A2102 RED
2" PRE-CRIMP A2102 RED
10" PRE-CRIMP A2102 RED
3" PRE-CRIMP A2102 RED
4" PRE-CRIMP A2102 RED