0002061101-10-R0-D
Číslo produktu DigiKey
0002061101-10-R0-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0002061101-10-R0-D
Popis
10" PRE-CRIMP A2102 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 20AWG Přívod propojky Zásuvka/zásuvka Cín 10,0" (254,0mm)
Kategorie
Velikost vodiče
20AWG
Barva
Červená
Kontaktové zakončení
Zásuvka/zásuvka
Délka
10,0" (254,0mm)
Alternativní barva
10" PRE-CRIMP A2102 BLACK
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2102 BLUE
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2102 GREEN
10" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2102 SLATE
Alternativní délka
8" PRE-CRIMP A2102 RED
2" PRE-CRIMP A2102 RED
3" PRE-CRIMP A2102 RED
11" PRE-CRIMP A2102 RED
4" PRE-CRIMP A2102 RED