VBFZ-2340-S+
Číslo produktu DigiKey
3157-VBFZ-2340-S+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VBFZ-2340-S+
Popis
RF FILTER BAND PASS 2.34GHZ SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,34GHz střed Kmitočet Pásmová propust RF filtr (radiový kmitočet) 640MHz Šířka pásma 1,51dB Inline modul SMA
Kategorie
Šířka pásma
640MHz
Výrobce
Mini-Circuits
Typ filtru
Pásmová propust
Řada
Vložené ztráty
1,51dB
Balení
Krabice
Způsob montáže
Montáž na šasi
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Inline modul SMA
Kmitočet
2,34GHz střed
Velikost / rozměry
0,410" prům. x 1,910" D (10,41mm x 48,51mm)