VBFZ-3590-S+
Číslo produktu DigiKey
3157-VBFZ-3590-S+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VBFZ-3590-S+
Popis
RF FILT BAND PASS 3.59GHZ INLINE
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3,59GHz střed Kmitočet Pásmová propust RF filtr (radiový kmitočet) 1,3GHz Šířka pásma 2,4dB Inline, SMA připojení, F a M
Kategorie
Šířka pásma
1,3GHz
Výrobce
Mini-Circuits
Typ filtru
Pásmová propust
Řada
Vložené ztráty
2,4dB
Balení
Krabice
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Inline, SMA připojení, F a M
Kmitočet
3,59GHz střed
Velikost / rozměry
0,410" prům. x 0,410" D (10,41mm x 10,41mm)