ZX75BP-253-S+
Číslo produktu DigiKey
3157-ZX75BP-253-S+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZX75BP-253-S+
Popis
LUMPED LC BPF, 186-340 MHZ, 50
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
253MHz střed Kmitočet Pásmová propust RF filtr (radiový kmitočet) 154MHz Šířka pásma 3dB Inline modul SMA
Kategorie
Typ filtru
Pásmová propust
Výrobce
Mini-Circuits
Vložené ztráty
3dB
Balení
Nosič
Způsob montáže
Montáž na šasi
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Inline modul SMA
Kmitočet
253MHz střed
Velikost / rozměry
0,740" D x 0,750" Š (18,80mm x 19,05mm)
Šířka pásma
154MHz
Výška (max)
0,490" (12,45mm)