LFCV-1552+
Číslo produktu DigiKey
3157-LFCV-1552+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-LFCV-1552+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-LFCV-1552+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LFCV-1552+
Popis
RF FILTER LOW PASS 16.9GHZ 1210
Podrobný popis
16,9GHz (mezní kmitočet) Kmitočet Dolní propust RF filtr (radiový kmitočet) 15,5GHz Šířka pásma 1,9dB 1210 (3225 metrický), 3 PC podložek
Vložené ztráty
1,9dB
Pouzdro
1210 (3225 metrický), 3 PC podložek
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočet
16,9GHz (mezní kmitočet)
Výška (max)
0,043" (1,10mm)
Šířka pásma
15,5GHz