LFCG-2000+
Číslo produktu DigiKey
3157-LFCG-2000+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-LFCG-2000+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-LFCG-2000+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LFCG-2000+
Popis
CER FILTER 2.35GHZ LOW PASS
Podrobný popis
2,35GHz (mezní kmitočet) Kmitočet Dolní propust RF filtr (radiový kmitočet) Šířka pásma 1,7dB 0805 (2012 metrický), 8 PC podložek
Vložené ztráty
1,7dB
Pouzdro
0805 (2012 metrický), 8 PC podložek
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Kmitočet
2,35GHz (mezní kmitočet)
Výška (max)
0,042" (1,08mm)