HFCG-2000+
Číslo produktu DigiKey
3157-HFCG-2000+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-HFCG-2000+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-HFCG-2000+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HFCG-2000+
Popis
CER FILTER 1.93GHZ HIGH PASS
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1,93GHz (mezní kmitočet) Kmitočet Horní propust RF filtr (radiový kmitočet) Šířka pásma 1,8dB 0805 (2012 metrický), 6 PC podložek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HFCG-2000+ Modely
Kategorie
Vložené ztráty
1,8dB
Výrobce
Mini-Circuits
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický), 6 PC podložek
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Kmitočet
1,93GHz (mezní kmitočet)
Výška (max)
0,046" (1,18mm)