LFCW-5500+
Číslo produktu DigiKey
3157-LFCW-5500+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-LFCW-5500+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-LFCW-5500+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LFCW-5500+
Popis
CER FILTER 6.32GHZ LOW PASS
Podrobný popis
6,32GHz mezní kmitočet Dolní propust Keramický filtr 50Ohm 0603 (1608 metrický), 4 PC podložek
Kategorie
Vložené ztráty
2dB
Pouzdro
0603 (1608 metrický), 4 PC podložek
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Kmitočet
6,32GHz mezní kmitočet
Výška (max)
0,028" (0,70mm)
Impedance
50Ohm